Goldline - icons contact - email
Goldline - Hoogste goudprijs Hoogste goudprijs
Goldline - Discretie verzekerd Discretie verzekerd
Goldline - Expert sinds 1993 Expert sinds 1993
Goldline - Afhalen & leveren Afhalen & leveren
Oud goud
Gehalte
Prijs / gram
24k
99.555,67
22k
86.2848,28
21.6k
83.1146,50
18k
69.2538,75
14k
52.429,32
9k
29.816,67
8k
27.9315,63
Koers op : 8 augustus 2022 - 06:56
Naam
Uw aankoop
Uw verkoop
Uw aankoop 101.2556654,03
Uw verkoop 98.7655260,76
Uw aankoop 50.7828413,75
Uw verkoop 49.427641,57
Uw aankoop 25.514268,42
Uw verkoop 24.6713804,00
Uw aankoop 10.265740,94
Uw verkoop 9.8955536,71
Uw aankoop 5.192904,04
Uw verkoop 4.952769,75
Uw aankoop 2.11175,05
Uw verkoop 1.9771106,22
Uw aankoop 1.087608,23
Uw verkoop 0.992555,07
Uw aankoop 0.55307,75
Uw verkoop 0.49274,18
Uw aankoop 130816,83
Uw verkoop 94590,63
Uw aankoop 0.76425,25
Uw verkoop 0.726406,23
Uw aankoop 3.141756,97
Uw verkoop 2.9751664,65
Uw aankoop 1.572879,61
Uw verkoop 1.503841,00
Uw aankoop 3.882171,04
Uw verkoop 3.732087,11
Uw aankoop 3.251818,52
Uw verkoop 3.1151742,99
Uw aankoop 1.75979,21
Uw verkoop 1.55867,30
Uw aankoop 0.87486,81
Uw verkoop 0.78436,45
Uw aankoop 3.451930,43
Uw verkoop 3.21790,55
Uw aankoop 3.2681828,60
Uw verkoop 3.1251748,58
Uw aankoop 3.2551821,32
Uw verkoop 3.1481761,45
Uw aankoop 0.602336,85
Uw verkoop 0.582325,66
Uw aankoop 3.231807,33
Uw verkoop 3.11734,59
Uw aankoop 1.65923,25
Uw verkoop 1.56872,89
Uw aankoop 0.83464,42
Uw verkoop 0.78436,45
Uw aankoop 0.6335,73
Uw verkoop 0.58324,54
Uw aankoop 0.6335,73
Uw verkoop 0.58324,54
Uw aankoop 0.6335,73
Uw verkoop 0.58324,54
Uw aankoop 0.65363,70
Uw verkoop 0.55307,75
Uw aankoop 1.6895,27
Uw verkoop 1.535858,90
Uw aankoop 3.181779,36
Uw verkoop 3.081723,40
Uw aankoop 3.2541820,76
Uw verkoop 3.1371755,30
Uw aankoop 0.623348,60
Uw verkoop 0.598334,61
Uw aankoop 0.314175,70
Uw verkoop 0.3167,86
Uw aankoop 3.441924,84
Uw verkoop 3.1751776,56
Uw aankoop 0.17698,48
Uw verkoop 0.15888,41
Uw aankoop 3.521969,60
Uw verkoop 3.171773,76
Uw aankoop 0.615344,12
Uw verkoop 0.562314,46
Uw aankoop 0.755422,46
Uw verkoop 0.708396,16
Uw aankoop -
Uw verkoop -
Uw aankoop -
Uw verkoop -
Uw aankoop -
Uw verkoop -
Goldline
Goldline - s_details - email
Goldline - s_details - open_hours
Ma - za : 10u - 18u
IBAN BE02 3631 6612 2240
BIC BBRUBEBB
BTW BE 0881.656.358
Heeft u een klacht over een online bestelling?
Dan kunt u die laten oplossen door een onafhankelijk geschillenorgaan: Online Dispute Resolution